Telefon

+90 532 176 9894

Sürdürülebilirlik

Fidan Bağışı

Günümüz çevre sorunlarını ve sürdürülebilirlik konusunda dünyanın ihtiyaçlarının farkındayız. Amacımız yalnızca ürün üretmek değil üretirken çevreye de katkı sağlamak ve bunlara müşterilerimizi de ortak etmektir. Üretimini yaptığımız tüm Syntarexᵀᴹ sentetik kauçuk ürünlerde her 14 tonluk sipariş için 3 adet fidan her 23 ton sipariş için 6 adet fidan müşterilerimiz adına bağışta bulunuyoruz. Yaptığımız bağışların bağış sertifikası müşterilerimiz adına düzenlenip e posta ile müşterilerimize iletilmektedir. Böylelikle müşterilerimiz ile beraber sürdürülebilir bir gelecek için birlikte çalışıyoruz.

Temiz Enerji

Syntarexᵀᴹ sentetik kauçuk üretimini yaptığımız Denizli fabrikamızda güneş panelleri ile enerjimizi yenilenebilir enerji kaynaklarından elde ediyoruz. Temiz enerji kullanarak karbon ayak izimizi azaltıp daha sürdürülebilir ve çevreye duyarlı ürünler üretiyoruz.

Hurdaları Geri Dönüştürme

Denizli fabrikamıza gelen tüm hammaddelerden çıkan plastik, metal, ve ahşap atık malzemelerin geri dönüşümüne önem veriyoruz. Bu malzemeleri geri dönüşüm için anlaşmalı olduğumuz geri dönüşüm firmalarına ulaştırıyor ve geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Ahşap Atölyesi

Denizli fabrikamıza hammaddeler ile birlikte gelen kullanıma uygun olmayan bozuk ve kırık paletleri fabrikamız içinde bulunan ahşap atöylesinde yeniden kullanılabilir ürünlere dönüştürüyoruz.